Fristående villa
Fristående villa
Lyxig modern villa belägen i bostadsområdet Río Real "La Finca de Marbella", 10 minuters promenad från stranden ("Trocadero" restaurang), 5 minuter med bil från Marbella centrum och 10 minuter från Puerto Banus.
Denna villa med 5 sovrum består av tre nivåer, 2 sovrum på andra våningen med en stor terrass med spektakulär havsutsikt på ena sidan och bergsutsikt på den andra, 1 sovrum på bottenvåningen och 2 sovrum i källaren. Varje rum är utrustat med eleganta möbler och ett eget badrum.
Bottenvåningen är med ett pentry, de fönster från golv till tak gör att det inre och yttre området kan integreras, vilket gör det särskilt trevligt.
Källarvåningen har en separat garderob och ett mycket rymligt vardagsrum.
Villan har en egen privat pool med utomhusdusch, privat gated parkering för 2 bilar, tropiska växter i hela trädgården, såsom papaya, banan, mandarin, apelsiner. Golvvärme, luftkonditionering, larmsystem, allt för att det ska vara bekvämt att bo.
